iWlkp.pl reklamy
Poradnik

Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?

Co będzie modne w sezonie ślubnym w 2022 roku? Królować będą prostota, naturalność i minimalizm. Błękit pojawi się w dekoracjach i dodatkach.

Popularnością mają cieszyć się śluby w plenerze, na łonie natury. Wiele osób będzie stawiać na kameralne przyjęcia w gronie najbliższych.

 

W dekoracjach królować będzie błękit, nie zabraknie jednak innych pastelowych kolorów. Błękit pojawi się także w dodatkach pary młodej, np. ozdobnej spince, broszce, muszce, krawacie czy poszetce.

 

Panny młode będą najczęściej decydować się na bukiety przypominające te zerwane z ogrodu. Pojawią się w nich piwonie, eustomy, eukaliptusy.

 

Również w fryzurach będzie królowała naturalność - delikatne fale, proste upięcia, warkocze, kłosy, włosy "potargane wiatrem". Prostoty nie zabraknie też w stroju panny młodej - gładkie materiały i motywy kwiatowe.

 

W makijażu będziemy stawiać na naturalne piękno, które ma podkreślić urodę panny młodej, a nie stworzyć na jej twarzy maskę - delikatny, dodający blasku, maskujący drobne niedoskonałości.

 

  


Czytaj również

iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika