Za kierownicą Nissana znajdował się 66-latek.
- Jadąc z Wilkowic do Mórkowa, na łuku drogi wypadł poza jezdnię, gdzie na polu jego auto dachowało. 66-letni kierowca trafił do szpitala na badania lekarskie, dwóch pasażerów nie odniosło żadnych obrażeń - podaje Komenda Miejska Policji w Lesznie.






















