iWlkp.pl reklamy
Gastronomia

Domowa kuchnia w centrum Wielkopolski – odwiedź lokale Bistro na Talerzu!

W samym sercu Wielkopolski kryje się miejsce, gdzie tradycyjne polskie obiady ożywają na talerzu - Bistro na Talerzu. To kameralna sieć restauracji, gdzie każdy kęs to powrót do korzeni i prawdziwego smaku domowego gotowania. Każdy z naszych 4 lokali pozwoli wrócić wspomnieniami do obiadów w rodzinnym gronie!

 

Domowy smak w każdym kęsie

Bistro na Talerzu to nie tylko sieć restauracji z wielkopolską kuchnią, ale miejsca, które przywracają smak domowego gotowania wprost na talerz. Menu każdego przytulnego lokalu jest prawdziwym hołdem dla tradycyjnej wielkopolskiej kuchni. Szefowie kuchni sięgają do tradycyjnych, domowych przepisów, sprawdzonych receptur, smaków i aromatów, które każdy z nas pamięta z rodzinnego domu.

W menu Bistro na Talerzu królują potrawy z lokalnych składników. Kucharze sięgają po sezonowe produkty, oferując m.in. sycące dania z wielkopolskich stołów, soczyste mięsa i aromatyczne domowe zupy. To wszystko w towarzystwie kompotów ze świeżych owoców lub domowej lemoniady!

 

Lokalne skarby na talerzu

Jednym z kluczowych elementów koncepcji Bistro na Talerzu jest konsekwentne stosowanie świeżych, lokalnych składników. Karta menu jest oparta o potrawy znane i kochane, przyrządzane ze składników pochodzących od lokalnych dostawców. Wiemy, jakie skarby kryje nasz region i chcemy skrzętnie z nich korzystać!

 

Klimat i przytulna atmosfera

Atmosfera w Bistro na Talerzu jest równie ważna, jak jego menu. U nas każdy poczuje się jak w domu. Panuje u nas ciepły, domowy klimat, a nasza załoga dba o pozytywne podejście do każdego gościa. Możemy zagwarantować, że każdy z naszych gości zostanie obdarzony szerokim uśmiechem, wyjdzie zadowolony, najedzony i po prostu szczęśliwy. Dobry obiad to połowa drogi do dobrego dnia!

 

Dlaczego nasze Bistro?

Domowe smaki i aromaty, gotowe na Twoje przybycie. U nas nie czekasz na obiad, a po prostu zamawiasz to, czego danego dnia chcesz skosztować. Wszystko przygotowywane na świeżo, w formule szybkiego bistro! Zamawiasz i przy Tobie nakładamy Twój ulubiony zestaw!

 

Wpadnij na Strzała!

Mamy dla Ciebie niespodziankę! Każdego tygodnia czeka na Ciebie coś specjalnego, w świetnej cenie! Strzał Tygodnia, czyli wybrane danie w obniżonej cenie w ciągu tygodnia! Co tydzień inna potrawa jest dostępna w specjalnej ofercie!

 

Gdzie nas znajdziesz?

W naszej rodzinie mamy obecnie 4 lokale:

  • Bistro na Talerzu w Jarocinie, przy ulicy NSZZ Solidarności 10

  • Bistro na Talerzu w Śremie, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 19

  • Bistro na Talerzu w Środzie Wielkopolskiej, przy ulicy Czerwonego Krzyża 18

  • Bistro na Talerzu w Ostrowie Wielkopolskim, przy ulicy Kaliskiej Kaliskiej 81

Nasze lokale są czynne przez cały tydzień, abyś każdego dnia mógł skosztować naszych pysznych dań, niezależnie od tego, na co masz ochotę! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na naszą stronę www: https://bistronatalerzu.pl.

Źródło: *Artykuł sponsorowany

Czytaj również

CERMOTOR
Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika