iWlkp.pl reklamy
KPP Wągrowiec

Doprowadził do kolizji, sam zgłosił sprawę policji

Zdjęcie: KPP Wągrowiec/asp. Dominik Zieliński

Podczas włączania się do ruchu doprowadził do kolizji z zaparkowanym samochodem. Ponieważ właściciela pojazdu nie było na miejscu, sam zgłosił sprawę policji.

W miniony czwartek w środku dnia policjanci z Wągrowca otrzymali informację o kolizji. Informacja jednak nie pochodziła od pokrzywdzonego, tylko sprawcy. Mężczyzna podczas włączania się do ruchu, kolidował z zaparkowanym obok pojazdem. Właściciela uszkodzonego auta na miejscu nie było, stąd nie było możliwości spisania oświadczenia. Sprawca pozostawił za piórem wycieraczki dane kontaktowe do siebie, jednak cała sytuacja nie dawała mu spokoju.

Postanowił zgłosić sprawę Policji. Patrol drogówki pojechał na miejsce – ul. Pocztowa w Wągrowcu. Policjanci udokumentowali zdarzenie, wykonali oględziny uszkodzonego pojazdu. Wobec sprawcy kolizji zastosowali pouczenie.

Takie zachowanie sprawcy kolizji spowodowało, że poszkodowany właściciel Toyoty po zgłoszeniu sprawy na Policję, ma dostęp do informacji o ustaleniu sprawcy, a ubezpieczyciel ma możliwość uzyskania kompletu danych do skutecznego postępowania odszkodowawczego.

Źródło: KPP Wągrowiec/asp. Dominik Zieliński

Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika