iWlkp.pl reklamy
Krotoszyn

Dwa śmiertelne wypadki, nie żyją trzy osoby

Dziś na terenie powiatu krotoszyńskiego, niemal w jednym czasie doszło do dwóch śmiertelnych wypadków, w wyniku których śmierć poniosły 3 osoby.

Póki co niewiele wiadomo o samych zdarzeniach. Pierwsze miało miejsce w okolicy miejscowości Wolenice. W jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba.

Kolejny wypadek wydarzył się chwilę później na DK15 na ul. Koźmińskiej w Krotoszynie. Tam jadący na miejsce wypadku w Wolenicach samochód straży pożarnej zderzył się z osobówką. Śmierć poniosły dwie osoby.

DK15 jest zablokowana. Tworzą się korki, wyznaczono objazdy przez Rozdrażew.

 

AKTUALIZACJA

Do zdarzeń doszło po godzinie 13:00 na drodze krajowej nr 15.

W miejscowości Wolenice zderzyły się dwa samochody osobowe toyota oraz dacia z pojazdem ciężarowy MAN.

Kierowca pojazdu marki Dacia, 52-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, poniósł śmierć na miejscu. Czy ten zgon można bezpośrednio łączyć z tym zdarzeniem, na to pytanie odpowie sekcja zwłok, która została zlecona przez prokuratora, który wykonywał czynności na miejscu zdarzenia  - mówi st. asp. Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Z kolei w Krotoszynie, w okolicy skrzyżowania ulic Koźmińskiej z Kopieczki, wóz straży pożarnej zderzył się z samochodem osobowym, w którym znajdował się 67-letni mężczyzna kierujący autem i jego pasażerka - 62-letnia kobieta - mieszkańcy powiatu krotoszyńskiego. Niestety, osoby te poniosły śmierć na miejscu.


Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika