Godzinę wcześniej kupił samochód. Chwilę później rozbił go wjeżdżając w garaże.
Do zdarzenia doszło 23 maja po godz. 17:00 w Kole. 46-letni kierujący osobowym Mercedesem wjechał w garaże. Badanie wykazało, że mężczyzna miał przeszło 2,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili również, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
Jak się okazało, Mercedes został kupiony zaledwie godzinę wcześniej. Kierowca nie nacieszył się zbyt długo swoim nowym autem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.






















