Policja Kole

Kupił samochód, wjechał nim w garaże

Kupił samochód, wjechał nim w garaże
Zdjęcie: KPP Koło

46-latek kupił samochód, godzinę później wjechał nim w garaże. Okazało się, że był nietrzeźwy. Nie posiadał też uprawnień.

Godzinę wcześniej kupił samochód. Chwilę później rozbił go wjeżdżając w garaże.
 
Do zdarzenia doszło 23 maja po godz. 17:00 w Kole. 46-letni kierujący osobowym Mercedesem wjechał w garaże. Badanie wykazało, że mężczyzna miał przeszło 2,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili również, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
 
Jak się okazało, Mercedes został kupiony zaledwie godzinę wcześniej. Kierowca nie nacieszył się zbyt długo swoim nowym autem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 

 


Źródło: KPP Koło





Czytaj również

iWlkp.pl reklamy
WALBET

iWlkp.pl reklamy
LAGWOOD2

iWlkp.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN