iWlkp.pl reklamy
KPP ZŁOTÓW

Miał trafić do zakładu karnego, w zamrażarce trzymał narkotyki

Zdjęcie: KPP Złotów/mł.asp. Damian Pachuc

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Okonku (powiat złotowski) zatrzymali 32-latka, który był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie wykonywania czynności z zatrzymanym mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki. Mężczyzna został doprowadzony do Zakładu Karnego, a za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Okonku, w trakcie wykonywanych czynności ustalili, że jeden z mieszkańców Okonka jest poszukiwany przez złotowski Sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej karany m.in. za posiadanie narkotyków i kilkukrotnie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Okoneccy policjanci na jednej z ulic miasta, zatrzymali poszukiwanego 32-latka. W trakcie wykonywania czynności w jego miejscu zamieszkania, dziwne zachowanie mężczyzny dało podstawę do przypuszczeń, że może ukrywać narkotyki. W trakcie przeszukania mieszkania, okazało się, że w zamrażarce ukrył woreczki z zawartością białej substancji. Dokładne sprawdzenie i zważenie znalezionego proszku wykazało, że była to amfetamina o łącznej wadze blisko 150 gramów.

Mężczyzna został doprowadzony do Zakładu Karnego, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności. Dodatkowo usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lata pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Złotów/mł.asp. Damian Pachuc

Czytaj również

CERMOTOR
Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika