iWlkp.pl reklamy
Na ślubnym kobiercu

Muszka czy krawat. Co powinien wybrać pan młody?

Ślub to wielkie wydarzenie i wbrew pozorom nie tylko panna młoda przejmuje się swoi strojem. Również pan młody ma często dylemat muszka czy krawat?

Pan młody częściej ma problem z wyborem dodatków, które uzupełnią jego ślubną stylizację, niż z wyborem garnituru. Najczęściej dopiero po jego zakupie, panowie orientują się, że nie dopasowali kluczowego dodatku, jakim jest muszka czy krawat i wtedy pojawia się dylemat, co wybrać?

 

Pamiętajmy jednak, że krawat kojarzony jest z większą elegancją, ponieważ jest bardziej formalny. Nie warto skreślać muchy, którą coraz częściej wybierają przyszli małżonkowie. Wszystko zależy od stylu wesela i indywidualnych preferencji. Zarówno przy krawacie, jak i muszce można pokusić się o wybór koloru, czy innych delikatnych wzorów. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na muszkę czy krawat, ten element nie może nas „oszpecać”, dlatego raczej nie wybierajmy złotego lub mieniącego się dodatku. Krawat nie może też być zbyt wąski i zbyt szeroki. Raczej postawmy na bardziej uniwersalny kolor. Może być z gładką, drobną fakturą w popularnych kolorach. Ważne, żeby dodatki tworzyły spójną całość. Najpopularniejszym sposobem zawiązania krawatu jest „Windsor”, który doda szlachetności stylizacji.

 

I na koniec warto wspomnieć o muszniku, czyli czymś pomiędzy dwoma wspomnianymi dodatkami. Wybierając go kierujemy się takimi samymi zasadami, jak w przypadku krawata i muszki.

 


Czytaj również

iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika