iWlkp.pl reklamy
KPP ŚREM

Narkotyki trzymał w szafce kuchennej

Zdjęcie: KPP Śrem/ Ewa Kasińska

Kryminalni ze Śremu zatrzymali kolejnego mężczyznę z narkotykami. Tym razem był to 33-letni mieszkaniec gminy Książ Wielkopolski, u którego w mieszkaniu, w szafce kuchennej i na stoliku, policjanci znaleźli prawie 45 gramów metamfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji i poręczenia majątkowego. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej policji w Śremie ustalili, że 33-letni mieszkaniec ksiąskiej gminy, w swoim miejscu zamieszkania, ukrywa narkotyki.

W związku z takimi podejrzeniami w piątek, 7 kwietnia, kryminalni udali się do domu 33-latka, gdzie, w szafce kuchennej i w woreczku pozostawionym na stoliku, znaleźli blisko 45 gramów metamfetaminy.

W tych okolicznościach mieszkaniec gminy Książ Wielkopolski został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut oraz został przesłuchany. Przyznał się do posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji i poręczenia majątkowego.

Sprawa jest w toku i znajdzie swój finał w sądzie.

Źródło: KPP Śrem/ Ewa Kasińska

Czytaj również

CERMOTOR
Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika