Policja Złotów

Narkotyki w pudełkach po grach

Narkotyki w pudełkach po grach
Zdjęcie: KPP Złotów

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali mieszkańca Złotowa oraz jego partnerkę, którzy są podejrzani o posiadanie substancji psychotropowych. Mundurowi zabezpieczyli ponad 155 gramów mefedronu.

Do zatrzymania doszło w ostatnich dniach maja 2026 roku w Złotowie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wykonując czynności służbowe, ujawnili w miejscu zamieszkania pary narkotyki. 45-latka i jej 41-letni partner, w dwóch metalowych puszkach po karcianej grze, ukryli ponad 155 gramów białej krystalicznej substancji. Po jej sprawdzeniu okazało się, że jest to mefedron o czarnorynkowej wartość blisko 10 tyś zł - podaje st. asp. Damian Pachuc, oficer prasowy KPP w Złotowie.

Policja przypomina, że posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest przestępstwem zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli sprawa dotyczy znacznej ilości narkotyków, sprawcy grozi kara nawet do 10 lat więzienia.


Źródło: KPP Złotów/st. asp. Damian Pachuc




Czytaj również

iWlkp.pl reklamy
WALBET

iWlkp.pl reklamy
LAGWOOD2

iWlkp.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN