iWlkp.pl reklamy
Pomagamy

Ola walczy z rakiem

Ola to dziewczynka pełna energii, która kocha jednorożce i psy. Jednak jej uśmiech skrywa trudne doświadczenia, których żadne dziecko nie powinno przeżywać. Po serii infekcji i niepozornym zapaleniu pęcherza, rodzina Oli została zaskoczona przez diagnozę, która zmieniła ich świat - nowotwór nerkowy.

Młoda wojowniczka, która boi się igieł, znalazła się nagle na oddziale onkologii. Zaczęła walczyć nie tylko z rakiem, ale również z trudnościami towarzyszącymi leczeniu. Długie sesje chemioterapii, badania, utrata włosów - to wszystko staje się codziennością dla niewinnego dziecka. Co więcej, Ola od wczesnego dzieciństwa zmaga się również z problemami płucnymi, które komplikują jej leczenie.

 

- Dla Oli, która tak kochała swoje kręcone rude włosy, utrata ich jest ogromnym ciosem. Chcemy jej pomóc odzyskać cząstkę siebie poprzez zakup peruki z naturalnych włosów. To koszt około 8 tys. zł, ale dla Oli to o wiele więcej - to powrót pewności siebie - pisze mama dziewczynki na stronie zbiórki.

 

Ola cały czas zmaga się z trudnościami podczas leczenia. Zamiast bawić się z innymi dziećmi, spędza dni w szpitalu, gdzie musi stawiać czoła swoim lękom. Leki, które codziennie przyjmuje Ola to m.in. Clexane, Biseptol, Flixotide czy Singulair, a jest ich o wiele więcej. Kosztu leczenia są na tyle duże, że rodzina nie jest w stanie sama ich ponieść, dlatego powstała zbiórka.

 


Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika