iWlkp.pl reklamy
POZNAŃ

Policjanci namierzyli ekshibicjonistę, który obnażał się przed kobietami

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Komisariatu Policji - Północ namierzyli mężczyznę, który obnażał się przed kobietami w Poznaniu.

 

Przypomnijmy, na początku stycznia 2023 roku mieszkańcy Winograd ostrzegali o mężczyźnie, który miał obnażać się przed kobietami, m. in. w Parku Czarneckiego. Do zdarzeń miało dochodzić także na Cytadeli.

 

W mediach społecznościowych pojawiały się apele o zgłaszanie takich przypadków policji. Mężczyzna miał rozpinać spodnie, masturbować się i zachodzić kobiety od tyłu. 

 

Funkcjonariuszom policji udało się ustalić dane personalne mężczyzny. 

- Policjanci z Północy zidentyfikowali mężczyznę, który dopuścił się zgorszenia w miejscach publicznych - Parku Cytadela oraz Parku Czarneckiego w Poznaniu. Sprawca został przesłuchany i usłyszał dwa zarzuty z art. 51 kw. Przyznał się do ich popełnienia. Sprawa trafiła do sądu, a 36-latkowi grozi kara aresztu, grzywny lub ograniczenia wolności. Przypomnijmy, że zdarzenia miały miejsce październiku ub. roku, lecz zostały zgłoszone policjantom na początku stycznia br., kiedy kobieta podczas spaceru rozpoznała mężczyznę, który 2 miesiące wcześniej nieodpowiednio się zachowywał w miejscach publicznych. Kryminalni wytypowali sprawcę, a dzielnicowy dzięki dobrej znajomości swojego rejonu - rozpoznał go. Sprawa zakończyła się skierowaniem do sądu wniosku o jego ukaranie - informuje Komenda Miejska Policji w Poznaniu.

 

 


Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika