iWlkp.pl reklamy
KMP LESZNO

Ponad 2 kg narkotyków w mieszkaniu

Zdjęcie: KMP Leszno

Sąd Rejonowy w Lesznie aresztował na trzy miesiące 25-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu leszczyńscy kryminalni zabezpieczyli ponad 2 kg narkotyków oraz kilogram nieznanej substancji w formie kryształu.

 

W niedzielę, 3 września kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, na podstawie własnych ustaleń, zatrzymali 25-latka. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków.

- Podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 25-latka policjanci znaleźli ponad dwa kilogramy narkotyków, w tym ponad kilogram amfetaminy, kilogram marihuany oraz blisko 100 g haszyszu. Mundurowi ujawnili także ponad kilogram nieznanej substancji w formie kryształu. Ujawnione środki zostały zabezpieczone i zostaną zbadane przez biegłego - informują mundurowi.

4 września mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Leszno

Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika