iWlkp.pl reklamy
KPP OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Przed policjantami ukrył się w kanapie...

Zdjęcie: KPP Ostrów Wielkopolski

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali poszukiwanego 28-latka, który ukrywał się przed organami ścigania. Przestępca był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu. Przed policjantami mężczyzna schował się w kanapie.

 

- 3 sierpnia, w godzinach porannych, policjanci z ostrowskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu. Zatrzymanie poprzedzone było szeregiem sprawdzeń i działań. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. W miniony czwartek kryminalni udali się do wytypowanego mieszkania, gdzie w pokoju zatrzymali mężczyznę, który kompletnie zaskoczony wizytą policjantów ukrył się w schowku kanapy - podają mundurowi.

28-letni przestępca trafił już do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał wyrok 1 roku i 7 miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika