iWlkp.pl reklamy
KP PSP Gniezno

Samochód uderzył w bariery

Zdjęcie: KP PSP Gniezno

28 czerwca 2021 r. o godzinie 16.19 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o wypadku drogowym do którego doszło na drodze S5 w okolicach MOP Modliszewko. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie oraz jeden zastęp z OSP w Modliszewie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy po zderzeniu z barierą energochłonną. Rozbity samochód znajdował się na pasie zieleni w pozycji na kołach, pojazdem podróżował tylko kierowca, który opuścił pojazd o własnych siłach.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeprowadzeniu rozpoznania ratowniczego. Na miejsce zdarzenia przybył ZRM, który przebadał kierowcę  – nie wymagał on hospitalizacji. Na miejsce zdarzenia przybył również patrol z obsługi technicznej drogi S5 oraz Policja, która ustala dokładne okoliczności zdarzenia. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się z utrudnieniami. Rozbity pojazd został zabrany przez autolawetę.

Źródło: KP PSP Gniezno


Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika