iWlkp.pl reklamy
Wypadek

Samochód uderzył w drzewo i spłonął. Kierowca zginął na miejscu

Zdjęcie: KPP Śrem/Piotr Nowacki

W niedzielę, 3 września 2023, na drodze tuż za Grabianowem, jadąc w kierunku Śremu (powiat śremski), doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący Oplem Corsa na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek uderzenia pojazd zapalił się i powstał pożar. W wyniku zdarzenia kierujący oplem poniósł śmierć na miejscu, a pojazd spłonął.

3 września br., o godz. 06.02, dyżurny śremskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze tuż za Grabianowem jadąc w kierunku Śremu.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, kierujący Oplem Corsa, 19-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego, jadąc od strony Czempinia w kierunku Śremu, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek uderzenia pojazd zapalił się i powstał pożar. Niestety, w wyniku wypadku kierujący oplem poniósł śmierć na miejscu, a pojazd spłonął - podaje  Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP Śrem.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu celem przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Źródło: KPP Śrem/ Ewa Kasińska


Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika