iWlkp.pl reklamy
KPP Wolsztyn

Samochód uderzył w dwa drzewa i się zapalił. Nie żyje kierowca

Zdjęcie: KPP Wolsztyn

W sobotni wieczór na drodze pomiędzy Starą Dabrową, a Gościeszynem (powiat wolsztyński) doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowany przez młodego mężczyznę samochód marki Audi uderzył w dwa drzewa, a następnie zapalił się. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

29.07.2023 r. ok. godz. 23:00 na drodze pomiędzy Starą Dąbrową i Gościeszynem doszło do zdarzenia, w następstwie którego śmierć poniósł kierujący audi A3 mężczyzna.

- Skierowani na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kierujący zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Siłą uderzenia pojazd przemieścił się następnie na lewe pobocze i uderzył w kolejne drzewo. Auto w pewnym momencie zaczęło się palić. Pomimo wysiłków podjętych przez kierowców, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia już po wypadku, samochodu nie udało się ugasić. Z ogniem poradzili sobie dopiero strażacy dysponujący specjalistycznym sprzętem - wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie.

Miejsce zdarzenia oraz samochód poddane zostało oględzinom, które pod nadzorem prokuratora przeprowadził technik kryminalistyki. Prokurator zadecydował też o zabezpieczeniu zwłok do badań sekcyjnych.

W niedzielę, w godzinach porannych, w wyniku podjętych działań, policjanci potwierdzili, że ofiarą zdarzenia jest 23-letni mieszkaniec gminy Wolsztyn.

Zdarzenie, do którego doszło w sobotni wieczór było pierwszym w tym roku z tak tragicznym skutkiem.

Źródło: KPP Wolsztyn

Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika