iWlkp.pl reklamy
KPP Piła

Tragedia na drodze. Zderzenie trzech pojazdów, zginęła jedna osoba

Zdjęcie: KP PSP Piła/mł.asp. Marcin Manthey

W poniedziałek, 10 lipca 2023 roku, przed godz. 5.00 w miejscowości Wyrzysk (powiat pilski) doszło do tragicznego wypadku.

- Dziś, przed godziną 5.00 rano na odcinku obwodnicy S10 przy miejscowości Wyrzysk doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. W wyniku zderzenia kierujący pojazdem marki Opel poniósł śmierć na miejscu. Drugi z uczestników - kierujący pojazdem marki Iveco został zabrany do szpitala. Na miejscu służby prowadzą czynności. Droga na czas działań jest zablokowana. Zostały wyznaczone objazdy przez miejscowość Wyrzysk - podaje Komenda Powiatowa Policji w Pile.

 

AKTUALIZACJA

- 10 lipca br. około godziny 04:05 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile odebrało zgłoszenie o wypadku w Kosztowie na DK-10 (Obwodnica Wyrzyska).W wypadku brały udział trzy pojazdy: 2 samochody dostawcze oraz 1 samochód osobowy, w których uczestniczyły łącznie 3 osoby. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, druga po udzieleniu KPP została zabrana przez Zespół ZRM do szpitala, a trzecia nie wymagała  udzielenia pomocy. W działaniach brały udział zastępy z JRG nr 2 w Pile, JRG Nakło n/Notecią, OSP Wyrzysk, OSP Osiek n/Notecią, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego, 5 patrolów Policji i Prokurator. Na czas prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej droga była zablokowana. Zorganizowano objazd przez Wyrzysk - podaje mł.asp. Marcin Manthey z KP PSP Piła.

Źródło: KPP Piła


Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika