iWlkp.pl reklamy
PSP Grodzisk Wielkopolski

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało 79-latka

Zdjęcie: KP PSP Grodzisk Wlkp./asp. sztab. Tomasz Nowaczyk, st. ogn. Tomasz May

W wtorek 28 listopada 2023 roku w okolicach miejscowości Maksymilianowo i Sepno w powiecie grodziskim prowadzono poszukiwania zaginionego mężczyzny. Niestety finał okazał się tragiczny.

W dniu 28 listopada 2023  roku ok. godz. 10:30 na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. o wsparcie w związku z poszukiwaniami zaginionego mężczyzny w okolicach miejscowości Maksymilianowo i Sepno do działań zostały zadysponowane zastępy z JRG Grodzisk Wlkp. oraz specjalistyczne grupy SGRWN Kościan, SGS Poznań i OSP Mosina. Zadaniem było przeszukanie Kanału Prut pomiędzy miejscowościami Maksymilianowo i Sepno w pobliżu miejsca gdzie znajdowały się rzeczy należące do osoby poszukiwanej.  Po dwugodzinnych poszukiwaniach z wykorzystaniem robota do prac podwodnych odnaleziono ciało mężczyzny, które znajdowało się w kanale. Dalsze działania na miejscu zdarzenia prowadziła policja - informuje asp. sztab. Tomasz Nowaczyk z KP PSP Grodzisk Wlkp.

Ciało odnaleziono po godz. 13.00. Ustalono, że to zaginiony mężczyzna.

Policjanci odnaleźli samochód oraz ciało mężczyzny. Po przeprowadzonej identyfikacji ustalono, że jest to zaginiony 79-latek - podaje Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim.


Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika