iWlkp.pl reklamy
Na ślubnym kobiercu

Trwały i kryjący, czyli ślubny makijaż

Musi być kryjący, trwały i utrzymany w pastelowych barwach. Mowa oczywiście o ślubnym makijażu.

W tym przypadku warto poprosić o pomoc profesjonalistkę. Nie tylko dlatego, że pomoże znaleźć właściwe dla Twojej urody odcienie i fachowo zajmie się twarzą, ale także dlatego, że dysponuje ona preparatami tworzonymi z myślą o zawodowcach. Gdyby trzeba je było kupić, należałoby wydać na nie majątek. Za makijaż panna młoda zapłaci ok. 100-200 złotych, a będzie się nim cieszyła do białego rana. Dobrze jest wybrać się na próbne malowanie. Pozwoli to stwierdzić, czy dobrze wyglądasz w proponowanym wizażu, ale także czy żaden z zastosowanych produktów cię nie uczula. Na kilka dni przed ślubem możesz wybrać się na zabieg przedłużania rzęs. Podobno efekt jest niesamowity.

 

Makijaż musi być odpowiedni do typu urody panny młodej. I tak na przykład do kobiety o ciepłej, oliwkowej karnacji, brązowych oczach i ciepłych, orzechowych włosach najlepiej pasuje makijaż w barwach złota, brązu, zieleni, oliwki. A dla pani o chłodnej, alabastrowej karnacji, niebieskich oczach i blond włosach idealny będzie makijaż w odcieniach różu, srebra, szarości, wrzosu, delikatnego fioletu oraz bezpiecznych odcieniach beżu i brązu.

 

O czym jeszcze należy pamiętać? Makijaż panny młodej ma być świeży, jak najbardziej rozświetlony, ale nie mocno perłowy i nie brokatowy. Pamiętajmy, że jest on również makijażem fotograficznym, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Może być matowy z odrobiną rozświetlenia. Musi być wykonany bardzo perfekcyjnie, dlatego też w tak ważnym dla nas dniu skorzystajmy z profesjonalizmu wizażystki. 


Czytaj również

iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika