iWlkp.pl reklamy
KPP Kępno

Trzech poszukiwanych w rękach policji

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali kolejne osoby, które były poszukiwane celem odbycia kary pozbawienia wolności.

9 lutego o godzinie 18:55 w Kępnie na ulicy Powstańców Wlkp. policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 59-letniego mieszkańca Hanulina, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kępnie w celu doprowadzenia do AŚ Ostów Wielkopolski w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 10 miesięcy.


10 lutego o godzinie 16:45 w miejscowości Miechów, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP w Kępnie dokonali zatrzymania 51-letniego mieszkańca Perzowa, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kępnie celem zatrzymania i doprowadzenia do Aresztu Śledczego, w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy.


W tym samym dniu o godzinie 18:20 w miejscowości Laski na ulicy Kępińskiej policjanci Posterunku Policji w Laskach zatrzymali 68-letniego mieszkańca Trzcinicy, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kępnie celem zatrzymania i doprowadzenia do Aresztu Śledczego, w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy.

Źródło: KPP Kępno

Czytaj również

CERMOTOR
Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika