iWlkp.pl reklamy
KPP SZAMOTUŁY

Ugodził się nożem w klatkę piersiową

Mężczyzna ranił się nożem w klatkę piersiową i zadzwonił po pomoc. Pierwsi na miejsce dotarli dzielnicowi. Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej i przekazali pod opiekę lekarza. Życie wronczanina zostało uratowane. Do zdarzenia doszło w powiecie szamotulskim.

Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, iż mężczyzna ugodził się nożem w klatkę piersiową. Do zdarzenia doszło we Wronkach. Na miejsce niezwłocznie pojechali dzielnicowi z Wronek. Drzwi do mieszkania, w którym doszło do zdarzenia były zamknięte i nikt nie otwierał, jednak z uwagi na stan zagrożenia życia, policjanci weszli do środka.

 

W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli leżącego na łóżku zakrwawionego mężczyznę, który próbował rozmawiać z dyspozytorem numeru alarmowego. Mężczyźnie robiło się słabo. Policjanci udzielili mu więc szybko pierwszej pomocy, tamując silny krwotok z klatki piersiowej. Dzielnicowi cały czas utrzymywali kontakt z wronczaninem i kontrolowali funkcje życiowe mężczyzny do czasu przyjazdu karetki oraz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 49-latek przyznał funkcjonariuszom, że chciał popełnić samobójstwo.

 

Wronczanin został przekazany pod opiekę lekarza i przetransportowany przez LPR do szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy medycznej. Jego życie zostało uratowane.

Źródło: KPP Szamotuły

Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika