iWlkp.pl reklamy
Z policji

Ukradł skarbonkę należącą do jego siostrzenicy

Śremscy kryminalni zatrzymali 28-letniego włamywacza, który z mieszkania swojej siostry ukradł, należącą do siostrzenicy, porcelanową, różową skarbonkę w kształcie świnki i znajdujące się w niej pieniądze w kwocie 500 złotych. Sprawa, w którą zamieszany jest także kompan 28-latka, znajdzie swój finał w sądzie.

9 lipca br. Komenda Powiatowa Policji w Śremie została powiadomiona o włamaniu do mieszkania znajdującego się w gminie Książ Wielkopolski.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że podczas nieobecności domowników, dwóch mieszkańców gminy Książ Wielkopolski włamało się do mieszkania, z którego ukradli porcelanową, różową skarbonkę w kształcie „świnki” i znajdujące się w niej pieniądze w kwocie 500 złotych. Okazało się, że jeden z włamywaczy, 28-latek, to brat właścicielki mieszkania i wujek dziewczynki, do której należała skarbonka i pieniądze. Niestety, 28-latek tuż po kradzieży rozbił skarbonkę i stracił pieniądze swojej siostrzenicy.

10 lipca br. włamywacze zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut dotyczący kradzieży z włamaniem. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Źródło: KPP Śrem/ Ewa Kasińska

Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika