iWlkp.pl reklamy
KPP WĄGROWIEC

Wracali z imprezy urodzinowej. Jazda samochodem nie była dobrym pomysłem

Zdjęcie: KPP Wągrowiec

Do groźnego zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 5:00 w powiecie wągrowieckim. Wracająca z imprezy urodzinowej para uderzyła samochodem w drzewo. Kierująca pojazdem kobieta wsiadła za kierownicę pomimo spożytego wcześniej alkoholu.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca fokusem kobieta wracała z imprezy urodzinowej. Mieszkała nieopodal, stąd podjęła decyzję, że pomimo spożytego alkoholu, pojedzie autem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut przed godziną 5:00 rano w centrum jednej z miejscowości pod Wągrowcem. Kierująca samochodem kobieta nie opanowała auta i rozbiła je na łuku drogi na drzewie. Na miejsce oprócz policji wysłano straż i zespół ratownictwa medycznego.

W samochodzie oprócz 31- letniej kobiety znajdował się jej partner. Jak wstępnie ustalono, para bawiła się na urodzinach, a po zakończonej imprezie mieli wrócić do domu pieszo, bo spożywali tam alkohol.

Błędna decyzja o pojechaniu autem doprowadziła do bardzo bolesnych konsekwencji – oboje trafili do szpitala z obrażeniami na tyle poważnymi, że policjanci rozpoczęli czynności w sprawie przestępstwa spowodowania zagrożenia w komunikacji.

Źródło: KPP Wągrowiec


Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika