iWlkp.pl reklamy
KMP Konin

Wypadek na krajówce, utrudnienia

Zdjęcie: KMP Konin, KM PSP Konin/JRG Nr 2 w Koninie

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Koninie, w miejscowości Dąbroszyn doszło do wypadku. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać.

- W miejscowości Dąbroszyn na 261 km drogi K-25 doszło do zdarzenia drogowego. Ruchu na tym odcinku odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności - podaje Komenda Miejska Policji w Koninie.
 
 
AKTUALIZACJA 12.10.2023
 
Zdarzenie miało miejsce w środę, 11 października 2023 roku ok. godz. 12.30 na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Dąbroszyn (gmina Rychwał).  
 
- Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano leżący na boku, w przydrożnym rowie samochód osobowy marki Citroen, który wcześniej uderzył w drzewo. Wewnątrz pojazdu znajdowały się dwie uwięzione osoby. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu dostępu przy pomocy urządzeń hydraulicznych do poszkodowanych osób, które następnie zostały ewakuowane z pojazdu. Uczestniczy wypadku zostali przetransportowani do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego - podaje st. kpt. Sebastian Andrzejewski z KM PSP Konin.  

W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z PSP w Koninie, OSP Rychwał i OSP Dąbroszyn.   

Źródło: KMP Konin


Czytaj również

CERMOTOR
Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika