iWlkp.pl reklamy
KPP GNIEZNO

Z koszem pełnym kradzionych przedmiotów podbiegł do samochodu. Wpadł cały gang

Zdjęcie: KPP Gniezno
Mieszkaniec Konina wyszedł z marketu z koszem pełnym zakupów, za które nie zapłacił. Na gorącym uczynku wpadł nie tylko on ale cały marketowy gang. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 marca 2023 roku wieczorem na ul. Gdańskiej w Gnieźnie.

 

Funkcjonariusze operacyjni prowadzili czynności w innej sprawie, gdy zauważyli zaparkowany na zatoczce samochodowej pojazd marki Daewoo, do którego podbiegł mężczyzna z koszykiem pełnym zakupów. Nerwowo, w pośpiechu wrzucił towar do bagażnika. Funkcjonariusze domyślili się, że mają do czynienia z kradzieżą, co też szybko się potwierdziło.
 
Operacyjni wspólnie z policjantami z referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali trzech mężczyzn: mieszkańców Konina w wieku od 21 do 32 lat i 2 kobiety: w wieku 27 lat - mieszkanka Konina i 21 lat - mieszkanka gminy Kazimierz Biskupi.
 
W bagażniku auta znajdował się między innymi nowy fabrycznie zapakowany ekspres do kawy, wiertarka i artykuły spożywcze o łącznej wartości 2 700 złotych. Na posiadany towar nie posiadali paragonów lub innych dokumentów zakupu. Ponadto przy jednej z zatrzymanych kobiet znaleziono niewielką ilość narkotyków za posiadanie którego usłyszała zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
 
Auto zabezpieczono na parkingu depozytowym. Cała piątka usłyszała zarzut kradzieży. Sprawa jest w toku.

 

Źródło: KPP Gniezno

Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika