iWlkp.pl reklamy
KPP MIĘDZYCHÓD

Zachowywał się nerwowo podczas kontroli. Przewoził narkotyki

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Wydziału Prewencji międzychodzkiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, w trakcie której kierujący zachowywał się nerwowo. Okazało się, że w aucie przewożone były narkotyki – marihuana i amfetamina. W całej sprawie funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby oraz zabezpieczyli prawie pół kilograma narkotyków. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem.

Funkcjonariusze z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego  międzychodzkiej komendy podczas służby na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy. W trakcie kontroli zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie kierowcy -  podejrzewali, że może mieć coś do ukrycia, dlatego sprawdzili wnętrze pojazdu.

W trakcie sprawdzenia znaleźli woreczki z  suszem roślinnym oraz zawiniątka z białą substancją. Mężczyzna trafił na komendę. Wstępne badania testerami potwierdziły, że były to marihuana i amfetamina.

W akcje angażowali się także policjanci pionu kryminalnego.

Po przeprowadzeniu czynności w całej sprawie funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby oraz  po przeszukaniach zabezpieczyli łącznie prawie pół kilograma narkotyków – marihuanę i amfetaminę.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KPP Międzychód

Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika