iWlkp.pl reklamy
Policja Ostrzeszów

Zderzenie dwóch audi

Zdjęcie: KP PSP Ostrzeszów

We wtorek 23 stycznia 2023 ok. godz. 12:00 na DK11 w Ostrzeszowie (Aleja Wojska Polskiego) doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali jeden samochód osobowy znajdujący się na boku blokując jeden pas ruchu oraz drugi na poboczu drogi. Ratownicy przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej do czasu przybycia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego. Następnie wprowadzono ruch wahadłowy na drodze krajowej. Zabezpieczano miejsce zdarzenia na czas prowadzonych czynności przez policję - podaje PSP Ostrzeszów.

Według ustaleń policji przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Z ustaleń poczynionych na miejscu przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że 22-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów, kierując samochodem marki Audi, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem również marki Audi, którym kierował 19-letni mieszkaniec Ostrzeszowa. Wobec sprawcy zastosowano postępowanie mandatowe - podaje st. asp. Magdalena Hańdziuk z KPP Ostrzeszów.Czytaj również

CERMOTOR
Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika