iWlkp.pl reklamy
PSP Oborniki

Zderzenie samochodu ze skuterem

Zdjęcie: Facebook/OSP Ryczywół

20 maja br. o godzinie 15:31 do SKKP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego marki BMW ze skuterem w miejscowości Zawady.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że na drodze powiatowej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW ze skuterem. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy przed przybyciem JOP. Motocyklistka uskarżała się na ból biodra i prawej ręki. Skuter wraz z pojazdem osobowym znajdował się na poboczu drogi. Przybyłe na miejsce zdarzenia ZRM przebadało poszkodowaną, która wymagała hospitalizacji i została przetransportowana do szpitala w Obornikach.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP osobie poszkodowanej oraz odłączeniu akumulatorów w pojazdach. Po zakończeniu czynności przez Policję działania straży polegały na usunięciu elementów karoserii oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych z jezdni. 

W działaniach ratowniczo – gaśniczych udział brały 2 zastępy w sile 9 strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Źródło: KP PSP Oborniki/mł. bryg. Leszek Walczak
- Fotorelacja -


Czytaj również

Mobilny zuraw wynajem eriko
iPomagamy.pl
Na sygnale
Wiadomości z rynku pracy
Aktualności dla rolnika