- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego 80-latek kierujący samochodem osobowym marki Toyota jadąc od strony ulicy Rycerskiej w kierunku ulicy Laubitza na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym zderzył się z 85-letnim rowerzystą, w wyniku czego kierujący jednośladem odniósł obrażenia ciała i został przez załogę pogotowia ratunkowego przetransportowany do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku - podaje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.






















