Kościół

Zmarło dwóch księży

Zmarło dwóch księży

Archidiecezja poznańska poinformowała o śmierci dwóch księży. Zmarli ks. kanonik Ryszard Jankowiak oraz ks. kanonik Antoni Lorenz.

Dnia 29 maja br. zmarł śp. ks. kanonik Ryszard Jankowiak, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Rocha w Wieszczyczynie.

Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce w parafii pw. św. Rocha w Wieszczyczynie:

Wtorek 2 czerwca br.:

  • Msza św. za Zmarłego o godz. 20.00.

Środa 3 czerwca br.:

  • Modlitwa różańcowa o godz. 10.30;
  • Msza św. pogrzebowa o godz. 11.00;
  • Pogrzeb na cmentarzu parafialnym po Mszy św.

Dnia 31 maja br. zmarł śp. ks. kanonik Antoni Lorenz, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Mateusza w Opalenicy.

Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce w parafii pw. św. Mateusza w Opalenicy:

Wtorek 2 czerwca br.:

  • Msza św. za Zmarłego o godz. 18.30.

Środa 3 czerwca br.:

  • Modlitwa różańcowa o godz. 10.30;
  • Msza św. pogrzebowa o godz. 11.00;
  • Pogrzeb na cmentarzu parafialnym po Mszy św.

 


Źródło: archpoznan.pl




Czytaj również